Валюта
Покупка
Продаж
ВСІ ВАЛЮТИ
Курс актуальний на час
* Курс валют має інформаційний характер і не є публічною офертою

Наші переваги:

Знаходимося у центрі міста Зручне розташування обмінного центру у самому центрі м. Харкова. Легко дістатися з будь-якої точки міста та області
Працюємо цілодобово 24/7 Можливість обміну в будь-який зручний для вас час без перерви та вихідних із понеділка по неділю
Гарантія безпеки Обмінна кабінка закритого типу. Ніхто зі сторонніх не потурбує і не завадить процесу обміну валюти
Обмін старих купюр Здійснюємо обмін старих та пошкоджених купюр основних валют за найкращими умовами у Харкові
Спец. тарифи для постійних клієнтів Для постійних клієнтів у нас передбачена індивідуальна система знижок
Вигідний курс при обміні великих сум Надаємо додаткові знижки на обмін великих та дуже великих сум коштів

КОНВЕРТЕР ВАЛЮТ

Покупка / Продаж
Оберіть валюту
Сума в
Сума в
забронювати суму
НОВОСТИ
Економічні новини 16.01.2022

Головні економічні новини грудня 2021 – січня 2022 У світі передових технологій важливо встигати бути скрізь та в курсі всього. За всіма змінами у світі уважно стежив TOP OBMEN, щоб підготувати для вас зведення найважливіших новин в галузі економіки за останній місяць. Історичний рекорд розміром $6 трлн за підсумками минулого року досягнув Китай в обсязі […]

Інвестиції у 2022 році 16.01.2022

Одне з найважливіших питань, яке хоч раз ставив кожен українець — у що інвестувати? Сьогодні TOP OBMEN допоможе розібратися із цим питанням. Ми детально вивчили дані аналітиків та їх прогнози на 2022 рік і готові поділитися з вами найприбутковішими напрямками для інвестування. Найбільш доступними та популярними для звичайного українця з погляду інвестування визнано нерухомість та […]

Купити болгарський лев у Харкові 16.01.2022

З огляду на географічне сусідство морем українці досить часто їздять до Болгарії на відпочинок і не тільки. Валютна стаття буде корисною не лише тим, хто планує подорож до Болгарії, а й тим, хто хоче розбиратися в інвестиціях та бізнесі. Валюта Болгарії Болгарський лев (BGN) – національна валюта Республіки Болгарія. Один болгарський лев еквівалентний 100 стотинкам. […]

Послуги компанії "Top-Obmen" 13.10.2021

ОБМІН ВСІХ ВАЛЮТ СВІТУ (ЗА ЗВИЧАЙНИМ АБО ОПТОВИМ КУРСОМ) Сьогодні без обміну валют нікуди. Люди конвертують грошові суми з абсолютно різною метою: відпустка за кордоном, купівля товарів іноземних виробників, оплата навчання або лікування за кордоном, збереження коштів від знецінення. Понад два десятки років послуги з обміну валют надає TOP OBMEN. Ми постійно аналізуємо зміни валютного […]

Цілодобовий обмін валют для харків'ян 14.09.2021

Потреба купівлі грошей інших країн постійно зростає. Навіть за наявності незначних доходів населення кожну вільну копійку прагне зберігати в іноземній валюті, оскільки гривня досить швидко знецінюється. Але існують і оптимістичніші причини для проведення таких операцій. Навіщо купується валюта? Купують іноземну валюту для вирішення таких завдань: – закордонні подорожі; – відпочинок на іноземних курортах; – навчання […]

ВСІ НОВИНИ ОЦІНІТЬ СТОРІНКУ
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5 (3 оцінок, середня: 5,00 з 5)

Купити продати британський фунт Харків курс обміняти

Нині багато українців постають перед необхідністю купівлі фунта стерлінгів. Мати англійську валюту необхідно тим, хто планує поїздку до Великобританії, купує товари в англійських Інтернет-магазинах, визначається вартістю продукції для іноземного замовника і т.д. Після долара США та євро GBP вважається найбільш затребуваною світовою валютою.

Що необхідно знати про англійську валюту

Фінансисти зазначають, що є низка фактів, які необхідно знати кожній людині, яка збирається здійснити поїздку до Великобританії. А саме:

 1. Найбільша купюра англійської валюти це 50 У 2021 році банкнота буде оновлена ​​і випускатиметься на полімерній основі з портретом математика Алана Т’юрінга.
 2. В Англії монети звуться пенси.
 3. Здійснити обмін готівкової валюти можна лише маючи при собі документ, що засвідчує особу.
 4. У Лондоні практично неможливо обміняти на національну валюту гривні. Найкраще під час подорожі мати при собі долари чи євро.
 5. Процес зняття готівки найкраще проводити в банкоматах, що знаходяться у відділеннях банку, оскільки банкомати, розташовані на вулицях, іноді можуть спрацювати некоректно, і картка виявиться заблокованою.

Де найкраще обмінювати англійську валюту

Фахівці рекомендують проводити обмін британського фунта gbp на гривню та навпаки у надійних обмінних центрах, які користуються довірою у своїх партнерів. В обмінному пункті Top-Obmen, розташованому в центрі міста за адресою м. Харків Сумська, 96 (тел. +38 (068) 498 46 86), клієнти можуть обміняти валюту за найвигіднішим курсом.

Top-Obmen має низку незаперечних переважних особливостей, таких як:

 1. Обмінний центр знаходиться в центрі Харкова, куди без проблем можна дістатися будь-якого району міста чи області.
 2. Клієнтам обмінного центру гарантується повна безпека, оскільки всі обмінні кабінки закритого типу, і процесу купівлі чи продажу іноземної валюти ніхто не зможе перешкодити.
 3. Оскільки обмінний центр працює у цілодобовому режимі, без перерви та вихідних днів, зробити обмін клієнти можуть у будь-який зручний для них час.
 4. В обмінному центрі можна здійснити обмін старих та пошкоджених банкнот за оптимальними умовами.
 5. У Top-Obmen пропонуються клієнтам гарні знижки у разі купівлі або продажу великих коштів.
 6. Кожен клієнт обмінного центру забезпечує індивідуальний підхід. Для постійних клієнтів розроблено гнучку систему знижок.
 7. В обмінному центрі можна зробити також переказ коштів по Україні та за кордон.

Від яких факторів залежить курс англійської валюти

Експерти зазначають, що курс фунта щодо гривні може залежати від багатьох факторів. Перш ніж здійснити обмін британського фунта gbp Харків, слід вивчити всі обставини, що впливають на збільшення або зменшення курсу англійської валюти. А саме:

 1. Індекс споживчих цін. У тому випадку, якщо інфляція у Великобританії виявиться вищою за два відсотки, відсоткові ставки на валюту будуть збільшені, щоб зміцнити курс англійського фунта по відношенню до валюти інших країн.
 2. Рівень безробіття. У разі, якщо у країні збільшується кількість безробітного населення, курс національної валюти знижується.
 3. Торговельна рівновага. У тому випадку, якщо спостерігається збільшення потоку іноземної валюти, що йде в країну, курс британського фунта зростатиме.
 4. Зростання ВВП. Зростання валового внутрішнього продукту говорить про розвиток сфери виробництва та збільшення споживання товарів та послуг. І тут курс національної валюти завжди збільшується.

Необхідний Вам валютний обсяг. Правильний для Вас курс. Зручне розташування у самому центрі Харкова.
Надійний та безпечний партнер перевірений часом.
Александр
По Харькову курс конкурентный, находятся удобно в центре. Обычно на сайте смотрю курс, подаю заявку, мне сразу перезванивают уточняют необходимую информацию и уже через 20-30 минут иду меняю нужную сумму. Будем сотрудничать дальше!
Ирина
Надежный обменник, курс всегда актуальный на сайте, уже работал с ними ни один раз и нареканий никаких нет. Персонал вежливый, никогда никаких задержек и длинных очередей, место удобное в центре недалеко от Сумского рынка.
Ольга
Я постоянная клиентка этой обменки. Пользуюсь услугами потому, что по Харькову один из самых выгодных курсов, выдача безопасная и быстрая, можно на сайте оставить предварительно заявку, если нужна крупная сумма. Очень приветливое отношение к клиентам.
Евгений
Хороший курс, если нужно поменять большую сумму – звоните и вам все подготавливают. За кассой приятные и вежливые сотрудники. В общем, всегда меняю только здесь, быстро и удобно. Рекомендую вам этот обмен валют. Всегда хороший курс валют!
Чинники, що впливають на актуальний курс валют. Чому варто звернутися до Top-Obmen? За подіями можна передбачити зміни, щоб визначити, коли краще проводити конвертацію. Top-Obmen відстежує актуальні тенденції, пропонуючи своїм клієнтам конкурентні умови.
Ключові фактори, що впливають на курс обміну:
Наш веб-сайт використовує файли cookie для забезпечення працездатності сайту, покращення навігації та маркетингових компаній Top-Obmen. Натискаючи "Прийняти та продовжити", ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності
Прийняти та продовжити