Валюта
Покупка
Продаж
ВСІ ВАЛЮТИ
Курс актуальний на час
* Курс валют має інформаційний характер і не є публічною офертою

Наші переваги:

Знаходимося у центрі міста Зручне розташування обмінного центру у самому центрі м. Харкова. Легко дістатися з будь-якої точки міста та області
Працюємо цілодобово 24/7 Можливість обміну в будь-який зручний для вас час без перерви та вихідних із понеділка по неділю
Гарантія безпеки Обмінна кабінка закритого типу. Ніхто зі сторонніх не потурбує і не завадить процесу обміну валюти
Обмін старих купюр Здійснюємо обмін старих та пошкоджених купюр основних валют за найкращими умовами у Харкові
Спец. тарифи для постійних клієнтів Для постійних клієнтів у нас передбачена індивідуальна система знижок
Вигідний курс при обміні великих сум Надаємо додаткові знижки на обмін великих та дуже великих сум коштів

КОНВЕРТЕР ВАЛЮТ

Покупка / Продаж
Оберіть валюту
Сума в
Сума в
забронювати суму
НОВОСТИ
Економічні новини 16.01.2022

Головні економічні новини грудня 2021 – січня 2022 У світі передових технологій важливо встигати бути скрізь та в курсі всього. За всіма змінами у світі уважно стежив TOP OBMEN, щоб підготувати для вас зведення найважливіших новин в галузі економіки за останній місяць. Історичний рекорд розміром $6 трлн за підсумками минулого року досягнув Китай в обсязі […]

Інвестиції у 2022 році 16.01.2022

Одне з найважливіших питань, яке хоч раз ставив кожен українець — у що інвестувати? Сьогодні TOP OBMEN допоможе розібратися із цим питанням. Ми детально вивчили дані аналітиків та їх прогнози на 2022 рік і готові поділитися з вами найприбутковішими напрямками для інвестування. Найбільш доступними та популярними для звичайного українця з погляду інвестування визнано нерухомість та […]

Купити болгарський лев у Харкові 16.01.2022

З огляду на географічне сусідство морем українці досить часто їздять до Болгарії на відпочинок і не тільки. Валютна стаття буде корисною не лише тим, хто планує подорож до Болгарії, а й тим, хто хоче розбиратися в інвестиціях та бізнесі. Валюта Болгарії Болгарський лев (BGN) – національна валюта Республіки Болгарія. Один болгарський лев еквівалентний 100 стотинкам. […]

Послуги компанії "Top-Obmen" 13.10.2021

ОБМІН ВСІХ ВАЛЮТ СВІТУ (ЗА ЗВИЧАЙНИМ АБО ОПТОВИМ КУРСОМ) Сьогодні без обміну валют нікуди. Люди конвертують грошові суми з абсолютно різною метою: відпустка за кордоном, купівля товарів іноземних виробників, оплата навчання або лікування за кордоном, збереження коштів від знецінення. Понад два десятки років послуги з обміну валют надає TOP OBMEN. Ми постійно аналізуємо зміни валютного […]

Цілодобовий обмін валют для харків'ян 14.09.2021

Потреба купівлі грошей інших країн постійно зростає. Навіть за наявності незначних доходів населення кожну вільну копійку прагне зберігати в іноземній валюті, оскільки гривня досить швидко знецінюється. Але існують і оптимістичніші причини для проведення таких операцій. Навіщо купується валюта? Купують іноземну валюту для вирішення таких завдань: – закордонні подорожі; – відпочинок на іноземних курортах; – навчання […]

ВСІ НОВИНИ ОЦІНІТЬ СТОРІНКУ
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5 (3 оцінок, середня: 5,00 з 5)

Обмін канадського долара у Харкові

Оскільки Канада посідає друге місце у світі за своєю площею, канадський долар користується великою затребуваністю у понад 30 мільйонів людей, які живуть у різних куточках світу. Канадська валюта є однією з найпопулярніших у світі, і Україна не є винятком. Коливання курсу CAD цікавлять українців, які планують туристичну чи ділову поїздку до Канади, готуються укласти контракт із канадськими партнерами, купують товари у канадських Інтернет-магазинах тощо. Канадський долар високо цінується тому, що його вартість по відношенню до іноземної валюти практично завжди незмінна.

Які фактори впливають на зміну курсу канадського долара

Фінансисти зазначають, що вартість канадського долара безпосередньо залежить від вартості сировини, оскільки Канада здійснює нафтовидобуток у великих масштабах та відправляє видобутий ресурс на експорт. Основний потік експортної нафти прямує до Китаю та США. З цієї причини на вартість CAD впливає економічна ситуація в цих країнах. Крім того, на курс канадської валюти до гривні може впливати макроекономічна ситуація у країні. Для того, щоб зробити обмін канадського долара cad на вигідних умовах, слід взяти до уваги такі фактори:

  1. У тому випадку, якщо збільшуються банківські відсоткові ставки за кредитами, можна впевнено говорити про найближче подорожчання національної валюти.
  2. У разі зростання ВВП збільшуються обсяги виробництва та споживання, спостерігається зниження рівня інфляції, курс канадської національної валюти зміцнюється.
  3. Оскільки канадський уряд підтримує інфляцію на 2-відсотковому рівні, курс національної валюти стабільний і незмінний.
  4. Рівень безробіття країни також впливає курс національної валюти. Канадський долар дешевшатиме в тому випадку, якщо кількість безробітних канадців збільшуватиметься.
  5. Співвідношення імпорту та експорту має великий вплив на курс CAD. У тому випадку, якщо експортна складова вища за імпортну, в країну надходить велика кількість іноземної валюти, і це зміцнює національну грошову одиницю.

Де можна вигідно купити чи продати канадський долар

Оскільки канадська валюта є однією з найстабільніших, державні резерви великої кількості країн зберігаються саме у канадських доларах. В останні роки цей приклад почали наслідувати українці, які намагаються конвертувати свої накопичення в CAD, щоб мати гарантію їх збереження. Канадська валюта регулярно бере участь у котируваннях із доларами США. Через те, що курс канадського долара характеризується середнім рівнем волатильності, CAD активно торгують трейдери. Для того, щоб можна було здійснювати процес купівлі та продажу канадської валюти з більшим зиском, необхідно правильно спрогнозувати курс CAD.

Здійснити обмін канадського долара cad Харків в Україні на вигідних умовах можна в обмінному центрі Top-Obmen, який розташований за адресою: м. Харків, Сумська 96 (тел. +38 (068) 498 46 86).

Переважні особливості обмінного центру Top-Obmen:

  1. Безпосередньо на сайті обмінного центру можна легко порахувати курс канадського долара до гривні.
  2. Обмінний центр працює 24 години на добу, без перерв та вихідних днів. З цієї причини здійснити необхідні операції з инвалютой клієнти можуть у будь-який зручний час.
  3. Постійні чи оптові клієнти можуть скористатися знижками.
  4. У фінансовій установі можна здійснити переказ коштів у Канаду.

Необхідний Вам валютний обсяг. Правильний для Вас курс. Зручне розташування у самому центрі Харкова.
Надійний та безпечний партнер перевірений часом.
Александр
По Харькову курс конкурентный, находятся удобно в центре. Обычно на сайте смотрю курс, подаю заявку, мне сразу перезванивают уточняют необходимую информацию и уже через 20-30 минут иду меняю нужную сумму. Будем сотрудничать дальше!
Ирина
Надежный обменник, курс всегда актуальный на сайте, уже работал с ними ни один раз и нареканий никаких нет. Персонал вежливый, никогда никаких задержек и длинных очередей, место удобное в центре недалеко от Сумского рынка.
Ольга
Я постоянная клиентка этой обменки. Пользуюсь услугами потому, что по Харькову один из самых выгодных курсов, выдача безопасная и быстрая, можно на сайте оставить предварительно заявку, если нужна крупная сумма. Очень приветливое отношение к клиентам.
Евгений
Хороший курс, если нужно поменять большую сумму – звоните и вам все подготавливают. За кассой приятные и вежливые сотрудники. В общем, всегда меняю только здесь, быстро и удобно. Рекомендую вам этот обмен валют. Всегда хороший курс валют!
Чинники, що впливають на актуальний курс валют. Чому варто звернутися до Top-Obmen? За подіями можна передбачити зміни, щоб визначити, коли краще проводити конвертацію. Top-Obmen відстежує актуальні тенденції, пропонуючи своїм клієнтам конкурентні умови.
Ключові фактори, що впливають на курс обміну:
Наш веб-сайт використовує файли cookie для забезпечення працездатності сайту, покращення навігації та маркетингових компаній Top-Obmen. Натискаючи "Прийняти та продовжити", ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності
Прийняти та продовжити