Валюта
Покупка
Продаж
ВСІ ВАЛЮТИ
Курс актуальний на час
* Курс валют має інформаційний характер і не є публічною офертою

Наші переваги:

Знаходимося у центрі міста Зручне розташування обмінного центру у самому центрі м. Харкова. Легко дістатися з будь-якої точки міста та області
Працюємо цілодобово 24/7 Можливість обміну в будь-який зручний для вас час без перерви та вихідних із понеділка по неділю
Гарантія безпеки Обмінна кабінка закритого типу. Ніхто зі сторонніх не потурбує і не завадить процесу обміну валюти
Обмін старих купюр Здійснюємо обмін старих та пошкоджених купюр основних валют за найкращими умовами у Харкові
Спец. тарифи для постійних клієнтів Для постійних клієнтів у нас передбачена індивідуальна система знижок
Вигідний курс при обміні великих сум Надаємо додаткові знижки на обмін великих та дуже великих сум коштів

КОНВЕРТЕР ВАЛЮТ

Покупка / Продаж
Оберіть валюту
Сума в
Сума в
забронювати суму
НОВОСТИ
Економічні новини 16.01.2022

Головні економічні новини грудня 2021 – січня 2022 У світі передових технологій важливо встигати бути скрізь та в курсі всього. За всіма змінами у світі уважно стежив TOP OBMEN, щоб підготувати для вас зведення найважливіших новин в галузі економіки за останній місяць. Історичний рекорд розміром $6 трлн за підсумками минулого року досягнув Китай в обсязі […]

Інвестиції у 2022 році 16.01.2022

Одне з найважливіших питань, яке хоч раз ставив кожен українець — у що інвестувати? Сьогодні TOP OBMEN допоможе розібратися із цим питанням. Ми детально вивчили дані аналітиків та їх прогнози на 2022 рік і готові поділитися з вами найприбутковішими напрямками для інвестування. Найбільш доступними та популярними для звичайного українця з погляду інвестування визнано нерухомість та […]

Купити болгарський лев у Харкові 16.01.2022

З огляду на географічне сусідство морем українці досить часто їздять до Болгарії на відпочинок і не тільки. Валютна стаття буде корисною не лише тим, хто планує подорож до Болгарії, а й тим, хто хоче розбиратися в інвестиціях та бізнесі. Валюта Болгарії Болгарський лев (BGN) – національна валюта Республіки Болгарія. Один болгарський лев еквівалентний 100 стотинкам. […]

Послуги компанії "Top-Obmen" 13.10.2021

ОБМІН ВСІХ ВАЛЮТ СВІТУ (ЗА ЗВИЧАЙНИМ АБО ОПТОВИМ КУРСОМ) Сьогодні без обміну валют нікуди. Люди конвертують грошові суми з абсолютно різною метою: відпустка за кордоном, купівля товарів іноземних виробників, оплата навчання або лікування за кордоном, збереження коштів від знецінення. Понад два десятки років послуги з обміну валют надає TOP OBMEN. Ми постійно аналізуємо зміни валютного […]

Цілодобовий обмін валют для харків'ян 14.09.2021

Потреба купівлі грошей інших країн постійно зростає. Навіть за наявності незначних доходів населення кожну вільну копійку прагне зберігати в іноземній валюті, оскільки гривня досить швидко знецінюється. Але існують і оптимістичніші причини для проведення таких операцій. Навіщо купується валюта? Купують іноземну валюту для вирішення таких завдань: – закордонні подорожі; – відпочинок на іноземних курортах; – навчання […]

ВСІ НОВИНИ ОЦІНІТЬ СТОРІНКУ
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5 (4 оцінок, середня: 5,00 з 5)

Обмін польського злотого у Харкові

Українці охоче їздять до Польщі – як туристи, на заробітки, на навчання. Оскільки Польща відрізняється зручним географічним розташуванням, вона приваблює багатьох іноземців, у тому числі й громадян України, оскільки там можна з гарною вигодою відкрити філії комерційних фірм, отримати дивіденди від заходів, що інвестуються. Тому коливання курсу польського злотого знаходиться під пильною увагою тих людей, які планують здійснити туристичну або ділову поїздку до Польщі. Придбати PLN необхідно для того, щоб комфортно почуватися, опинившись по той бік польського кордону.

Від чого залежить курс злотого в Україні

Фінансисти зазначають, що курс польської валюти в українських банках залежить від багатьох чинників. Для того, щоб здійснити обмін польського злотого pln на вигідних умовах, слід взяти до уваги такі нюанси:

 1. Оскільки Польща у великих обсягах експортує вугілля, чорний та кольоровий метали, курс національної валюти безпосередньо залежить від цін на сировину. Якщо вартість експортованої Польщею продукції зменшиться, зменшиться і вартість злотого.
 2. Курс польської валюти тим вищий, що вища політична стабільність у країні. Щоб гарантувати національній валюті стабільний курс, Польща підтримує дружні відносини практично з усіма європейськими країнами.
 3. Скорочення імпортної продукції з допомогою розвитку власного сільського господарства дозволило Польщі стабілізувати курс злотого.
 4. На пару злотих-гривень впливають такі економічні чинники, як ВВП, зовнішній борг, рівень інфляції, рівень безробіття тощо.

Які особливості має польська валюта

Фахівці пояснюють, що незважаючи на те, що злотим останніми роками торгують із великою активністю, для отримання більшого прибутку необхідно враховувати певні особливості польської валюти. А саме:

 1. На світовому валютному ринку передбачуваність польської валюти оцінюється як середня. Подібна характеристика валюти говорить про її переваги, оскільки коливання курсу великої кількості валют передбачити дуже важко.
 2. Високий рівень волатильності злотого дозволяє заробити на польській валюті.
 3. Для того, щоб здійснювати операції з продажу або купівлі PLN на вигідних умовах, слід регулярно аналізувати заяви уряду у сфері фінансів, політики та економіки. Чим повніша інформація, що є у трейдера, тим безпомилковіше буде обрано час купівлі або продажу злотого.

Де вигідно провести обмін злотого у Харкові

Для того, щоб здійснити обмін польського злотого pln Харків на вигідних умовах, слід звернутися до обмінного центру Top-Obmen, розташованого за адресою: м. Харків, Сумська 96 (тел. +38 (068) 498 46 86). Обмінний центр має такі переважні особливості:

 1. Оскільки обмінний центр знаходиться у центрі міста, в нього можна швидко та без проблем дістатися з будь-якого району Харкова та Харківської області.
 2. На сайті компанії можна ознайомитись з курсом злотого, вивчивши графічні дані.
 3. На сайті обмінного центру можна порахувати курс злотого щодо гривні.
 4. На сайті обмінного центру можна ознайомитись з останніми новинами світу фінансів, політики, економіки.
 5. Обмінний центр працює в цілодобовому режимі, без закриття на перерву або у вихідні дні. Таким чином, клієнти можуть здійснити купівлю або продаж інвалюти у будь-який зручний час.
 6. У фінансовій установі розроблено оптимальну систему знижок для постійних клієнтів.

Необхідний Вам валютний обсяг. Правильний для Вас курс. Зручне розташування у самому центрі Харкова.
Надійний та безпечний партнер перевірений часом.
Александр
По Харькову курс конкурентный, находятся удобно в центре. Обычно на сайте смотрю курс, подаю заявку, мне сразу перезванивают уточняют необходимую информацию и уже через 20-30 минут иду меняю нужную сумму. Будем сотрудничать дальше!
Ирина
Надежный обменник, курс всегда актуальный на сайте, уже работал с ними ни один раз и нареканий никаких нет. Персонал вежливый, никогда никаких задержек и длинных очередей, место удобное в центре недалеко от Сумского рынка.
Ольга
Я постоянная клиентка этой обменки. Пользуюсь услугами потому, что по Харькову один из самых выгодных курсов, выдача безопасная и быстрая, можно на сайте оставить предварительно заявку, если нужна крупная сумма. Очень приветливое отношение к клиентам.
Евгений
Хороший курс, если нужно поменять большую сумму – звоните и вам все подготавливают. За кассой приятные и вежливые сотрудники. В общем, всегда меняю только здесь, быстро и удобно. Рекомендую вам этот обмен валют. Всегда хороший курс валют!
Чинники, що впливають на актуальний курс валют. Чому варто звернутися до Top-Obmen? За подіями можна передбачити зміни, щоб визначити, коли краще проводити конвертацію. Top-Obmen відстежує актуальні тенденції, пропонуючи своїм клієнтам конкурентні умови.
Ключові фактори, що впливають на курс обміну:
Наш веб-сайт використовує файли cookie для забезпечення працездатності сайту, покращення навігації та маркетингових компаній Top-Obmen. Натискаючи "Прийняти та продовжити", ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності
Прийняти та продовжити